آیا عمل لابیاپلاستی میل جنسی را کم می کند؟

تاثیر عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی

عمل لابیاپلاستی از جمله مهم ترین و شایع ترین جراحی های زیبایی زنان است که در این روزها به طور تصاعدی آمار متقاضیان آن رو به افزایش است.

به موازات افزایش متقاضیان لابیاپلاستی سوالات در زمینه لابیاپلاستی نیز افزایش یافته است و زنان در صدد هستند که با آگاهی زیادی در مسیر این جراحی گام بردارند.

از جمله پرتکرار ترین سوالاتی که در خصوص لابیاپلاستی پرسیده می شود این است که آیا لابیاپلاستی میل جنسی را کم می کند؟

 

شما عزیزان برای درمان و مشاوره های لازم در خصوص عمل لابیاپلاستی از دکتر بنفشه قریشی متخصص زنان و زایمان در مازندران، می توانید با شماره های ۰۹۱۱۹۱۹۹۳۰۸ – ۰۱۱۳۳۳۲۷۱۳۷ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر قریشی مراجعه فرمائید.

 

اگر شما هم جزء آن دسته از زنانی هستید که به دنبال رابطه جراحی لابیاپلاستی و میل جنسی هستید و می خواهید بدانید تاثیر این جراحی بر میزان میل جنسی چگونه است این مقاله را از دست ندهید.

عمل جراحی لابیاپلاستی

در ابتدا به ارائه مطالبی در زمینه چیستی و چگونگی لابیاپلاستی می پردازیم تا کسانی که آشنایی چندانی با این جراحی زیبایی زنانه ندارند قدری بیشتر با این جراحی آشنا شوند. لابیاپلاستی از جمله جراحی هایی است که در بخش واژن خانم ها انجام می شود.

هدف از جراحی لابیاپلاستی افزایش زیبایی و رفع مشکلات واژینال است. کاندیداهای مناسب جراحی لابیاپلاستی افراد خاصی هستند و این جراحی می تواند بخش مهمی از مشکلاتی که در بخش واژن ایجاد شده است را برطرف کند. ( که در بخشی مجزا به آنها خواهیم پرداخت)

 

آیا عمل لابیاپلاستی میل جنسی را کم می کند؟مزایای انجام عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در طول تمامی سال هایی که از سوی بسیاری از افراد انجام شده است توانسته آثار مثبت و مفیدی را از خود به جای بگذارد. از همین رو متقاضیان توانستند با اعتماد به بهترین و متبحرترین جراحان زیبایی زنان برای انجام جراحی لابیاپلاستی اقدام کنند.

از مزایای انجام عمل لابیاپلاستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش زیبایی ظاهری واژن
 • افزایش کیفیت جنسی واژن در زنان؛ بدین معنا که زنان در این بخش از واژن اگر با مشکلاتی مواجه باشند در طی این جراحی برطرف می شود و می توانند فعالیت های جنسی بهتری داشته باشند.
 • افزایش جذابیت جنسی
 • افزایش میل جنسی
 • کاهش حالت ارتجاعی واژن ( تنگ کردن)
 • رفع عدم تقارن بین لابیاها
 • متناسب سازی سایز لابیاها؛ در بسیاری از موارد مشاهده شده است که زنانی هستند که به دلایل مختلف لابیاهایی بزرگ داشتند و این معضلی بود که با آن مواجه بودند. بنابراین لابیاپلاستی می تواند به کاهش سایز لابیاها نیز کمک کند.

آیا لابیاپلاستی میل جنسی را کم می کند؟

از جمله مهم ترین سوالاتی که از سوی زنان پرسیده می شود این است که لابیاپلاستی چه تاثیری روی میل جنسی دارد؟

مهم ترین بخش این مقاله نیز همین مبحث است.

واقعیتی که وجود دارد این است که لابیاپلاستی هرگز در کاهش میل جنسی تاثیر نمی گذارد. در واقع حتی در بسیاری از موارد در صورتی که پزشک جراح از بهترین و دقیق ترین تکنیک های لابیاپلاستی استفاده کند می تواند نتیجه معکوس داشته باشند و میل جنسی را افزایش دهد.

بنابراین می توانید با سپردن روند جراحی به بهترین جراح لابیاپلاستی روند درمان را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانید.

آیا عمل لابیاپلاستی میل جنسی را کم می کند؟

لابیاپلاستی برای چه زنانی کاربرد دارد؟

درواقع نوع دیگر این سوال این است که بهترین کاندیدا ها برای انجام لابیاپلاستی چه کسانی هستند؟

برای پاسخ گویی به این سوال می توان گفت زنانی باید تحت این جراحی قرار بگیرند که یکسری مشکلات خاصی در بخش واژینال خود دارد. از جمله این کاندیداها:

 • زنانی که در اثر افزایش سن با افزایش حالت ارتجاعی در واژن (گشاد شدن دهانه واژن) مواجه شده اند.
 • زنانی که در اثر زایمان یا افزایش سن لابیاهای افتاده و شلی پیدا کردند. زیرا که لابیاپلاستی می تواند در رفع افتادگی و شل شدگی لابیاها کمک های زیادی داشته باشد.
 • زنانی که در اثر زایمان های متعدد لابیاهای شان تقارن لازم را از دست داده است و زیبایی خود را در این بخش از دست داده اند.
 • زنانی که به دلایل ارثی و ژنتیکی لابیاهایی بسیار بزرگ یا نامتقارن دارند. در لابیاپلاستی با بکارگیری یکسری تکنیک می توانند لابیاها را کوچک کرده و بین آنها تقارن ایجاد کرد.

کلام آخر

در پایان این توصیه را به زنان آگاه و دغدغه مند داریم که حتما پیش از آنکه وارد مرحله جراحی شوید در خصوص پزشک جراح زیبایی زنان خود تحقیقات لازم را داشته باشید و در زمینه مهارت و توانمندی وی یقین حاصل کنید.

مساله ای که باید یادآور شویم این است که واژن از جمله مهم ترین اجزایی است که می تواند نقش بسیار تاثیر گذاری در رابطه جنسی شما داشته باشد و در صورتی که با کوچک ترین مشکلی مواجه شود می تواند اثرات مخربی بر رابطه شما داشته باشد. از این رو لازم است که جراحی آن از سوی بهترین جراح زیبایی واژن این حوزه انجام شود.

 

[همه: 1 متوسط: 2]
دکتر بنفشه قریشی

پاسخ

5 × چهار =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر بنفشه قریشی