بهترین جراح زیبایی واژن در ساری

بهترین جراح زیبایی زنان در ساری

در بسیاری از خانم ها با بالا رفتن سن، بارداری یا زایمان ممکن است دچار بزرگی یا افتادگی لبه های بیرون واژن شوند. در برخی از خانم ها این مشکل ممکن است مادرزادی باشد. یزرگ بودن سایز ناحیه خارجی واژن می تواند هم ظاهر نازیبا ایجاد کند هم فرد را هنگام پوشیدن لباس های تنگ، انجام فعالیت های روزمره و ورزش دچار مشکل کند.

گزینه های جراحی مختلفی جهت درمان این مشکلات وجود دارد که معمولا جراح زنان قبل از انجام جراحی مشاورهای لازم را با بیمار انجام داده و بهترین راه را در درمان او به کار می برد. یکی از گزینه های درمان این مشکل جراحی می باشد. جراحی زیبایی واژن یکی از جراحی هایی است که امروزه طرفداران زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است که به منظور بهبود زیبایی و رفع نواقص ناحیه تناسلی خانم ها انجام می شود.

انتخاب جراح زیبایی زنان در ساری

از آن جایی که امروزه افراد و مرکز بسیاری که بدون داشتن تخصص و تجربه اقدام به انجام جراحی های زیبایی زنان می کنند بسیار شده ، انتخاب یک جراح زیبایی خوب کار دشواری می باشد. اما مشخص است که برای انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب باید اقدامات لازم جهت کسب اطلاعات از سوابق کاری، تجربه و دانش جراح، صورت گیرد.

اگر شما عزیزان دنبال جراحی زیبایی واژن در ساری هستید، دکتر قریشی در این مقاله توضیحاتی را ارائه داده اند تا بتواند به شما در انتخاب بهترین متخصص و جراح زیبایی زنان شما را راهنمایی کنند. جهت دریافت مشاوره از دکتر بنفشه قریشی می توانید با شماره های  09119199308 – 01133327137   تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر قریشی مراجعه فرمائید.

ویژگی های یک جراح زیبایی واژن

  • تجربه و مهارت بالا در انجام جراحی های مربوط به ناحیه تناسلی خانم ها
  • داشتن دانش و اطلاعات کافی در خصوص آناتومی دستگاه تناسلی خانم ها
  • داشتن سابقه کاری درخشان و رضایتمندی بیماران قبلی
  • داشتن نمونه کارهای جراحی زیبایی واژن که نشان از تجربه و تبحر یک جراح می باشد.
  • استفاده جراح از به روزترین، کامل ترین و مجهزترین دستگاه ها و ابزار به جهت ساختن شرایطی راحت و مناسب تر برای بیماران خود.

در ادامه به شرح برخی از خدماتی که توسط دکتر بنفشه قریشی انجام می شود، می پردازیم:

برخی از خدمات زیبایی ارائه شده توسط دکتر بنفشه قریشی

  • جوانسازی واژن یا واژینوپلاستی

در برخی از خانم ها به مرور زمان و با به دنیا آوردن فرزند، واژن قوام خود را از دست می دهد و دچار شلی می شود. جراح زیبایی زنان می تواند با استفاده از لیزر و یا جراحی واژن را به حالت قبل باز گرداند. انجام این عمل رضایت جنسی را بالا می برد.

  • لابیاپلاستی

در لابیاپلاستی جراح لابیاهایی را که در مدخل واژن قرار دارد را برمی دارد. در موارد ممکن است این لابیاها حالت بدفرم یا بزرگتر از حد معمول داشته باشد. دوره بهبوی زخم یک تا دو هفته طول می کشد. عوارض عمل شامل عفونت و خونریزی است که به ندرت رخ می دهد.

  • هایمنوپلاستی

هایمن پرده ای است که در برخی از زنان مدخل واژن را می پوشاند و در اثر رابطه جنسی و یا برخی از ورزش های سنگین دچار آسیب دیدگی می شود. عمل ترمیم هایمن، هایمنوپلاستی نامیده می شود. در این عمل جراح لبه های پاره شده هایمن را بهم می رساند و به شکل اولیه باز می گرداند.

  • درمان خشکی واژن

یکی از عوارضی که ممکن است با بالا رفتن سن و نزدیک شدن به سن یائسگی در خانم ها رخ دهد، آتروفی یا خشکی واژن می باشد. امروزه یکی از بهترین، ساده ترین و کم عارضه ترین روش های درمان آتروفی واژن لیزر مونالیزا تاچ می باشد که معمولا بدون درد، خونریزی و با بی حسی موضعی انجام می شود و نتایج خوبی پس از انجام آن بدست می آید.

[همه: 1 متوسط: 2]
دکتر بنفشه قریشی

پاسخ

12 − هشت =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر بنفشه قریشی