جراحی زیبایی واژن در ساری

جراحی زیبایی واژن

اصطلاح جراحی های زیبایی و جوانسازی واژن یک ترم کلی می باشد که شامل چندین پروسه می باشد. از جراحی های پلاستیک تا اقدامات کلینیک دیگر که در واقع به منظور بهتر شدن ظاهر و عملکرد دستگاه تناسلی زنان انجام می شود در بسیاری از موارد علاوه بر موارد درمانی این کار موجب بالاتر رفتن عزت نفس آن خانم در مقابل شریک جنسی اش و بهتر شدن رضایتمندی در آنها می شود.

اصطلاح جراحی های زیبایی و جوانسازی واژن یک ترم کلی می باشد که شامل چندین پروسه می باشد. از جراحی های پلاستیک تا اقدامات کلینیک دیگر که در واقع به منظور بهتر شدن ظاهر و عملکرد دستگاه تناسلی زنان انجام می شود. 

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر بنفشه قریشی جراح و متخصص زنان و زایمان، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۹۱۱۹۱۹۹۳۰۸ – ۰۱۱۳۳۳۲۷۱۳۷

تقویت نقطه ی جی

بخشی از این جراحی های زیبایی واژن و اقدامات مربوط به قسمت داخلی دستگاه تناسلی زنانه می باشد که در قسمت کانال واژن انجام می شود. از قبیل:

جوانسازی G-Point که برای رفع مشکلات ارگاسم در خانم ها انجام می شود. نقطه جی یا Grafen berg یک قسمت اسفنجی در دیواره قدامی واژن در زیر پیشابراه که به طور میانگین در ۵-۲٫۵ سانتی متری داخل واژن و روی دیواره جلویی آن واقع شده ( بیشتر به صورت یک منطقه ) و از آنجایی که برای رسیدن به ارگاسم تحریک این منطقه نقش اساسی دارد با تزریق ژل های مخصوصی در این ناحیه و نهایتا برجسته شدن این بخش می شود که از این طریق می توان بسیاری از مشکلات خانم ها را درمان کرد.

جوانسازی واژن با لیزر

همینطور جوانسازی مخاط واژن که با استفاده از پروب های خاصی از لیزر می توانند موجب تحریک کلاژن سازی و تولید الاستین های جدید در بافت واژن و در نتیجه باعث موبرگ سازی جدید و بافت ضخیم تر و جوانتر در اطراف واژن شود  که از این طریق برای رفع مشکل خشکی خانم ها و همینطور برطرف کردن بی اختیاری های ادراری در خانم هایی که خصوصا در سنین بعد از یائسگی هستند از آنها استفاده می شود. این روش سرپایی، بسیار سریع و بدون درد و بدون نیاز به بیهوشی می باشد و در کمتر از ۱۵ دقیقه قابل انجام است.

تنگ کردن واژن

جمع کردن یا تنگ کردن کانال واژن که بیشتر برای خانم هایی که به خصوص بعد از  زایمان های طبیعی یا با گذر زمان دچار شلی عضلات واژن شده اند، انجام می شود که این مشکل هم می تواند به صورت لیزری یا سرپایی و هم به شکل جراحی واژینوپلاستی قابل انجام می باشد که به وسیله آن افتادگی های رحم را تا حد زیادی می توان برطرف کرد.

تزریق ژل به واژن

جراحی و تکنیک های جوانسازی که در قسمت های خارجی یا به اصطلاح در قسمت بیرونی دستگاه تناسلی خانم ها صورت می گیرد از قبیل: تزریق چربی و یا ژل های به خصوصی که در قسمت لابیاهای بزرگ خانم ها برای رفع افتادگی و چروک های پوستی آن ناحیه انجام می شود

سفید کردن واژن

همینطور متدهایی وجود دارد که برای از بین بردن تیرگی های ناحیه تناسلی و کشاله ران به کار می رود از قبیل:

لیزرهای خاصی که با روش شکستن و خرد کردن رنگدانه یا ملانین های آن بخش از پوست باعث روشن تر شدن پوست آن ناحیه می شوند و یا استفادهع از درمان های ترکیبی کربوکسی تراپی و مزوتراپی در آن بخش که با تکنیک افزایش خونرسانی و مویرگ سازی جدید در آن بافت که موجب بهتر شدن و جوان شدن پوست آن قسمت می شوند.

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در واقع جزء یکی از جراحی های پرطرفدار، متداول و بسیار شایع در سراسر جهان می باشد و به منظور تغییر و بهتر شدن ظاهر اندام های زنانه انجام می شود. قسمت بیرونی واژن از دو لبه تشکیل شده است. بخش خارجی تر آن که لابیاهای ماژور و دو لبه داخلی تر که لابیا مینور نامیده می شود. گاهی در در برخی از خانم ها لابیاهای مینور آنها بزرگ یا غیرقرینه می شود. البته شایع ترین علت بروز این عارضه مسائل ژنتیکی می باشد. هرچند می تواند با افزایش سن و بعد از زایمان یا اختلالات هورمونی هم ایجاد شود. این مشکل می تواند موجب درد و ناراحتی هنگام پوشیدن لباس های تنگ و اختلال دز فعالیت های روزانه و یا فعالیت های ورزشی همراه باشد. حتی گاهی موجب از بین رفتن اعتماد به نفس خانم ها در مقابل شریک جنسی شان شود.

لابیاپلاستی به دو روش قابل انجام است. هم می توان به صورت یک جراحی پلاستیک می باشد و مانند تمامعمل های جراحی تحت بیهوشی عمومی و داخل اتاق عمل انجام داد و هم می توان به صورت سرپایی یا بی حسی موضعی، بدون نیاز به بستری و بیهوشی و یا استفاده از دستگاه های لیزری آر اف سرجری انجام می شود که موجب شده این عمل را سریعتر و با سهولت بیشتر و دوره نقاهت کمتری انجام شود. ذکر این نکته الزامی است که لابیاپلاستی با لیزر کاملا یدون درد، خونریزی و بخیه می باشد

در رابطه با عمل لابیاپلاستی دو مسله بسیار مهم وجود دارد که همیشه برای بیماران سوال یوده:

ابتدا اینکه آیا دختران باکره هم می توانند عمل لابیاپلاستی انجام دهند؟

در پاسخ باید گفت بدون هیچ نگرانی باید گفت بله می توان این عمل را برای دختران باکره نیز انجام داد. به دلیل اینکه این عمل در ناحیه خارجی واژن انجام می شود آسیبی به پرده بکارت وارد نمی شود و از سن ۱۸ سالگی در خانم ها قابل انجام است.

و دوم اینکه دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی چقدر می باشد؟

به دلیل جریان خون بالا در این ناحیه بهبودی این جراحی نسبتا سریع است و دوره نقاهت آن ۳ تا ۵ روز می باشد اما به مدت یک ماه باید از انجام ورزش های سنگین و روابط جنسی خودداری شود.

 

چرا زنان به دنبال عمل زیبایی واژن هستند؟

شکل کلی لابیاها همه افراد با یکدیگر متفاوت است. در طول زمان و به دنبال برخی عوامل ممکن است شکل ظاهری آنها تغییر کند و به دلیل ایجاد بافت عضلانی با چین و چروک های بسیار مشکلات زیاد و یا حتی درد را ایجاد کند. این امر موجب می شود تا افراد به دنبال راهی برای بهبود ظاهر لابیاهای خود باشند. که البته تمام این مشکلات با انجام یک جراحی بسیار ساده توسط یک متخصص زنان و زایمان به راحتی قابل حل می باشد

پاسخ

سه × 5 =

Call Now Button