روش های تنگ کردن واژن

روش های تنگ کردن واژن

آیا با بروزترین تکنیک های تنگ کردن واژن آشنایی دارید؟ آیا می دانید تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ چه فوایدی دارد؟

ما در این مقاله سعی داریم تمام به شرح تمام زوایای تنگ کردن واژن بپردازیم تا با اطلاعاتی کافی راه درمان خود را انتخاب کنید.

شما عزیزان برای درمان و مشاوره های لازم در خصوص روش های تنگ کردن واژن در مازندران از دکتر بنفشه قریشی بهترین متخصص زنان در ساری، می توانید با شماره های ۰۹۱۱۹۱۹۹۳۰۸ – ۰۱۱۳۳۳۲۷۱۳۷ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر قریشی مراجعه فرمائید.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای تنگ کردن واژن می باشند؟

زنان در سنین میانسالی به ویژه افرادی که چندین بار زایمان را تجربه کرده اند، دچار شلی، گشادی و افتادگی در واژن خود می شوند. این موضوع موجب می شود که هنگام برقراری رابطه جنسی با همسران شان اعتماد به نفس خود را از دست داده و کم کم به طبع این اتفاق باعث کاهش میل جنسی در زنان خواهد شد. بنابراین اگر به دلیل کهولت سن یا زایمان های مکرر دچار گشادی واژن شده اید، می توانید با مراجعه به یک پزشک متخصص و بهترین جراح زیبایی زنان در ساری می توانید بسته به تشخیص پزشک و شرایط خودتان بهترین روش تنگ کردن واژن را انتخاب کنید.

انواع روش های تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود.

  • روش جراحی یا واژینوپلاستی
  • روش غیرجراحی با لیزر مونالیزا تاچ

واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی نوعی عمل جراحی واژن می باشد که بر روی ناحیه واژن انجام می شود. طی عمل واژینوپلاستی  عضلات واژن، ناحیه پرینه و بافت اطراف آن تنگ تر می شود تا قدرت عضلات واژن افزایش پیدا کرده و به طبع موجب افزایش میل جنسی و بهبود رابطه جنسی می شود. کاربرد دیگر واژینوپلاستی افزایش زیبایی واژن نیز می باشد زیرا طی این روش بخش های اضافه اطرف واژن جمع و به یکدیگر بخیه می شود.

روش های تنگ کردن واژن

روش های تنگ کردن واژن

لیزر مونالیزا تاچ چیست؟

بدون شک جراحی با لیزر یک پیشنهاد بسیار خوب برای کسانی است که قصد دارند تحت این عمل قرار بگیرند. چرا که این روش از درمان کاملا بدون درد است. یکی دیگر از مزایای تنگ کردن واژن با لیزر این است که برخلاف روش های جراحی، بخیه، خونریزی و برش وجود ندارد و حین عمل بیمار هیچگونه درد یا سوزشی احساس نمی کند. درمان با این روش بسیار سریع و راحت تر می باشد و حداکثر مدت درمان حدود ۲۰ دقیقه می باشد. به همین دلیل دوران نقاهت خاصی وجود نخواهد داشت. روش تنگ کردن با لیزر یک عمل سرپایی است و شما بعد از انجام این جراحی می توانید به فعالیت های روزمره تان ادامه دهید. همچنین لیزر مونالیزا می تواند بسیاری از بیماری های زنان را درمان کند. این دستگاه علاوه بر تنگ کردن واژن موجب می شود تا خشکی واژن نیز درمان شود و در کنار آن جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ طریق کلاژن سازی توسط خود بدن صورت بگیرد.

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر

طبیعتا اکثریت مردم به دنبال راه هایی هستند که هم نتیجه بهتری دارند و هم مقرون به صرفه هستند. بنابراین باید بدانید که هزینه عمل تنگ کردن واژن با لیزر بسیار پایین تر از روش های جراحی است. در نهایت باید گفت که عمل تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ تقریبا ۲ سال دوام خواهد داشت.

راه های ارتباطی با دکتر بنفشه قریشی متخصص زنان در ساری:

پاسخ

چهارده + 9 =

Call Now Button