عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

پرینورافی در ساری 

شاید شما هم بارها نام انواع جراحی های زیبایی واژن را شنیده باشید و راهکارهای درمانی بسیاری را در این رابطه مطالعه کرده باشید.

در این مقاله سعی داریم به طور دقیق و علمی در رابطه با جراحی پرینورافی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

شما عزیزان برای درمان و مشاوره های لازم در خصوص عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی در ساری از دکتر بنفشه قریشی متخصص زنان و زایمان در مازندران، می توانید با شماره های ۰۹۱۱۹۱۹۹۳۰۸ – ۰۱۱۳۳۳۲۷۱۳۷ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر قریشی مراجعه فرمائید.

 

طی سال های اخیر اعمال جراحی زیبایی زنان به خصوص جراحی زیبایی واژن در میان خانم ها رواج بیشتری پیدا کرده است. انجام این جراحی ها موجب شده تا خانم ها اعتماد از دست رفته خود را باز یابند و حس بهتری نسبت به خود مخصوصا ناحیه تناسلی خود پیدا کنند. همچنین عمل جراحی زیبایی واژن کیفیت زندگی افراد هم به لحاظ جنسی و جسمی بهبود بخشیده و موجب تداوم روابط جنسی خانم ها با شریک جنسی خودشان می شود.

یکی از اعمال جراحی زیبایی واژن که طی آن سایز ناحیه ورودی واژن ترمیم و تنگ تر می شود، پرینورافی می باشد. در برخی موارد عمل جراحی لابیاپلاستی نیز همزمان و در راستای تکمیل جراحی پرینورافی با توجه به صلاحدید جراح زیبایی زنان انجام می شود.

علائم گشادی واژن

 • ارگاسم دشوار یا عدم رسیدن به ارگاسم طی رابطه جنسی
 • عدم رضایت کافی از نزدیکی در طرفین
 • احساس درد حین رابطه جنسی
 • ابتلا به عفونت های مکرر ناحیه واژن
 • احساس پری در ناحیه زیر شکم
عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

افرادی که به جراحی پرینورافی نیاز دارند!

 • خانم هایی که با بالا رفتن سن و زایمان های طبیعی مکرر دچار افتادگی، گشادی، شل شدگی عضلات بافت واژن شده اند.
 • خانم هایی که به دلیل بد جوش خوردن ناحیه پرینه هنگام زایمان طبیعی دچار بد شکلی ناحیه مدخل واژن شده اند.
 • خانم هایی که از رابطه جنسی خود رضایت کافی را ندارند.

جراحی پرینورافی چگونه انجام می شود؟

طی عمل جراحی پرینورافی، جراح زیبایی زنان با نزدیک تر دیواره های پشتی واژن به یکدیگر آنها را به وسیله بخیه به هم متصل می کند در نتیجه سایز واژن کاهش پیدا می کند. جراحی پرینورافی حداقل ۴۵ دقیقه و حداکثر ۱ ساعت به طول می انجامد و معمولا تحت بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام می شود. دوره نقاهت عمل پرینورافی حدود یک هفته می باشد. گاهی در برخی موارد در صورتی که یک خانم به مشکلات دیگری از جمله افتادگی رحم و مثانه دچار باشد، جراح می تواند همزمان با جراحی پرینورافی جراحی های مربوط به رفع افتاگی رحم و مثانه را نیز انجام دهد.

تاثیر عمل پرینورافی بر رابطه جنسی

میل جنسی یکی از غریزه های اولیه انسان می باشد که زندگی فردی و اجتماعی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. دلایل مختلفی می تواند بر میل جنسی تاثیر بگذارد. از جمله این عوامل می توان به افزایش سن، روابط جنسی مکرر در طول زمان، زایمان های طبیعی مکرر همگی موجب گشادی و از از بین رفتن خاصیت کشسانی مجرای واژن می شود که همین عامل موجب کاهش لذت در طول نزدیکی در طرفین می شود. با انجام جراحی پرینورافی می توان میل از دست رفته جنسی را بازگرداند و لذت یک رابطه جنسی را افزایش داد.

دوره نقاهت عمل جراحی پرینورافی

 • یک هفته بعد از جراحی پرینورافی از سر گرفتن فعالیت های روزمره مانعی ندارد اما انجام رابطه جنسی تا یک ماه بعد از جراحی ممنوع می باشد.
 • محل جراحی باید کاملا خشک و تمیز نگه داشته شود تا از بروز هر گونه عفونت جلوگیری شود.
 • داروهایی که از پزشک تجویز می کند خصوصا آنتی بیوتیک ها بعد از جراحی پرینورافی الزامی می باشد.
 • میزان درد بعد از جراحی پرینورافی بسیار مختصر است اما مصرف مسکن های ساده که از سوی پزشک تجویز می شود می تواند درد را قابل کنترل کند.
عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

 • برای کاهش میزان فشار بر دیواره واژن باید از بروز یبوست خودداری کرد برای اینکار باید از داروهای ملین استفاداه کرد.
 • اگر جراحی توسط یک جراح زیبایی زنان خوب و با تجربه انجام شود، بیمار هیچ گونه عارضه ای نخواهد داشت.

نتیجه گیری

خانم هایی که قصد انجام جراحی های زیبایی واژن دارند بهتر است نگرانی های بی مورد خود را مورد ظاهر ناحیه تناسلی خود کنار بگذارند و با مراجعه به یک بهترین جراح زیبایی زنان در ساری مشکلات و نیازهای خود را بیان کرده و با مشاوره های لازم را در رابطه با نحوه جراحی، مراقبت های لازم بعد از پرینورافی و نتیجه جراحی اطلاعات لازم را دریافت کنند.

 

 

راه های ارتباطی با دکتر بنفشه قریشی متخصص زنان در ساری:

پاسخ

2 × دو =

Call Now Button