تزریق چربی به واژن در ساری

تزریق چربی به واژن در ساری

به طور کلی تزریق چربی با هدف جوانسازی ناحیه تناسلی خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد. طبیعتا با افزایش سن پوست حالت چروک و افتاده پیدا می کند پوست ناحیه تناسلی نیز از این قاعده مثتثنی نیست. افزایش سن و بارداری و زایمان و کاهش هورمون ها به کاهش حجم چربی این ناحیه کمک زیادی می کند.

تزریق چربی به واژن یکی از روش های نسبتا جدید جهت زیبایی و جوانسازی واژن می باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر بنفشه قریشی متخصص زنان در ساری ، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : ۰۹۱۱۹۱۹۹۳۰۸ – ۰۱۱۳۳۳۲۷۱۳۷

 

نحوه تزریق چربی به واژن

 برای انجام تزریق چربی و فرآیند جوانسازی ناحیه تناسلی، چربی ها را از هر ناحیه ای می توان برداشت. این چربی ها پس از آماده سازی و تغلیظ با تکنیک و مهارت خاص متخصص و جراح زنان توسط سرنگ های مخصوصی به محل های مورد نظر در ناحیه تناسلی تزریق می شود.

این چربی ها هم می تواند به داخل واژن و هم به لب های خارجی و بزرگ واژن تزریق شود. به واسطه داشتن سلول های بنیادین زمانی که چربی به داخل واژن به خصوص در نقطه G تزریق شود موجب می شود ارگاسم های واژینال پر تعدادتر، قوی تر و با کیفیت تر انجام شود. در صورتی که خارج واژن نیز تزریق شود روی لابیاماژور یا سایر نقاطی که صلاحدید جراح باشد باعث جوانسازی واژن و رفع چین و چروک های این ناحیه و صاف شدن لب های خارجی می شود.

فواید تزریق چربی به واژن

  • عوارض انجام این کار بسیار کم است و فرد پس از تزریق به سرعت می تواند به زندگی روزمرده خود بازگردد.
  • با توجه به اینکه چربی یک فیلر دائمی می باشد و ماندگاری بسیار بالایی دارد میزانی از آن کاسته می شود اما هیچ گاه صفر نمی شود.
  • چربی های تزریق شده کاملا طبیعی هستند و از بدن خود بیمار گرفته شده اند.
  • موجب ایجاد تقارن در لب های بزرگ واژن می شود.
  • موجب افزایش اعتماد به نفس خانم ها می شود
  • این روش به جراحی نیاز ندارد همچنین بخیه و خونریزی و درد نیز ندارد.
تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

عوارض تزریق چربی به واژن

همانطور که بیان شد انجام این روش بسیار راحت می باشد و عوارض سنگینی ندارد اما پس از تزریق ممکن است کمی التهاب، تورم، کبودی و درد جزئی ایجاد شود اما موارد ذکر شده بسیار خفیف بوده و پس از گذشت دو یا سه روز برطرف می شود.

نتیجه گیری

تزریق چربی به واژن یکی از روش های نسبتا جدید جهت زیبایی و جوانسازی واژن می باشد که امروزه طرفداران زیادی دارد. در این عمل با استفاده از دستگاه مخصوصی، چربی ها از ران یا شکم بیمار گرفته می شود به لابیاها تزریق می شود در نتیجه باعث افزایش سایز و حجم دارد شدن لابیاماژور می شود. با استفاده از این روش چین و چروک های اطراف واژن رفع و بافت روشن تر می شود و از طرفی به دلیل اینکه این چربی ها حاوی سلول های زنده چربی می باشند منجر به جوانسازی و بهبود کیفیت بافت آن ناحیه می شود

[همه: 0 متوسط: 0]
دکتر بنفشه قریشی

پاسخ

پنج × 3 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر بنفشه قریشی